Afbeelding

Zuivelhoeve wil gebruik maken van Thuisbezorgd

Door: Gé Lommen Nieuws

Zuivelhoeve gaat gebruik maken van maaltijdbezorger Thuisbezorgd. Dat is een bijzondere stap van de winkelketen (ongeveer negentig vestigingen) die kaas, zuivel, noten, vleeswaren, delicatessen etc. verkoopt.

Want Thuisbezorgd staat bij het publiek vooral bekend om het aanbod uit de horeca, terwijl Zuivelhoeve niet vergelijkbaar is met dat aanbod. Thuisbezorgd zegt zelf: ‘Ben je op zoek naar een avontuurlijke maaltijd uit een wereldkeuken of wil je een ouderwetse portie friet? Wil je een pittige Thaise maaltijd uitproberen of is een Turkse döner kebab jouw favoriet? Bij Thuisbezorgd kies je uit een zeer breed aanbod aan restaurants. Van pannenkoekenrestaurant tot Chinees, van snackbar tot viersterrenrestaurant.’

En daar moet nu dus het assortiment van de winkels van Zuivelhoeve bij (foto: de pui van Zuivelhoeve in het centrum van Utrecht, fotobron: archief FoodPersonality). Consumenten zullen niet snel denken: o ja, een ambachtelijk stuk kaas, dat bestel ik even bij Thuisbezorgd. Maar je moet ergens beginnen, en wellicht dat Zuivelhoeve op termijn toch meer klandizie krijgt door deze samenwerking. En: ook Thuisbezorgd is op zoek naar een breder aanbod, om zodoende aan relevantie voor de consument te winnen.

Bovendien, Zuivelhoeve biedt ook een ruim borrelassortiment aan, met ‘hele borrelplanken’. Dat zit al een stuk dichter tegen ‘thuis uit eten’ aan, of tegen ‘onverwacht bezoek, wat kan ik bestellen?’ etc. aan. De test van Zuivelhoeve is voorlopig in Amsterdam, Den Bosch en Groningen. En slaat dat aan, dan is uitbreiding het vervolg.

Nieuws

Personality's

Opinie

Productnieuws

Branche & Cijfers