
Dirk maakt debuut in Uithoorn
Door: Dave van Loon · leestijd 1 minuut NieuwsIn winkelcentrum Zijdelwaard heeft Dirk van den Broek gisteren een nieuwe supermarkt geopend. Met de toevoeging van de nieuwe winkel in het Noord-Hollandse Uithoorn betreedt de A-merken discounter een nieuw marktgebied.
De openingshandeling werd verricht door supermarktmanager van het nieuwe filiaal, Paulianne Langelaar. “Met ruim 1.200 m² winkelplezier kunnen klanten uit Uithoorn en omstreken rekenen op een verrassend assortiment met dezelfde lage prijzen voor iedereen. Tot het einde van het jaar vinden er zelfs wekelijks prijsverlagingen plaats op heel veel A-merken. Verder is de winkel voorzien een Kanskoopjesplein met wekelijks wisselende aanbod, een bakkerij afdeling, een ruime versafdeling, diverse betaalopties via Scan&Go, SafePay en de vertrouwde lijnkassa’s”, aldus Langelaar in het persbericht van Dirk.
![]()
Voor de kinderen rijdt er een speciaal treintje door winkelcentrum Zijdelwaard tijdens de opening van de nieuwe Dirk in Uithoorn.
De opening van de nieuwe supermarkt in Uithoorn wordt uiteraard gevierd. Klanten kregen gisteren een heerlijke kop koffie of thee, deden mee met Hit&Win en voor de kleinste klanten was er een echte Dirk-trein. Maar dat niet alleen: heel Uithoorn kleurt rood. Er rijden namelijk karren met LED-schermen door de straten, waarmee klanten kans maken op mooie prijzen. En niet alleen vandaag, maar de komende vier weken ontvangen de eerste duizend klanten dagelijks een verrassing bij hun boodschappen van Dirk.
![]()
Er was aanzienlijke belangstelling voor de opening van de nieuwe Dirk in winkelcentrum Zijdelwaard.


























