
Coop Bad Nieuweschans naar Poiesz
Door: Dave van Loon · leestijd 1 minuut NieuwsPoiesz Supermarkten neemt de Coop van ondernemer Bert Stuut in Bad Nieuweschans over. Poiesz wil ook in Groningen haar dominantie verder vergroten. De overame van de Coop in het op de grens met Duitsland gelegen Bad Nieuweschans past daar volgens Coop in. Door de overname heeft Poiesz straks 80 vestigingen.
In een persbericht meldt Poiesz dat het trots en blij is dat het gelukt is om met ondernemer Bert Stuut tot overeenstemming te komen over de overname van zijn succesvolle supermarkt. Bad Nieuweschans is een klein grensdorp (ca. 1.500 inwonders), maar juist de grensdynamiek en het achterland maakt dat Poiesz kansen ziet om ook hier het verschil te kunnen maken.
In de komende periode zal de supermarkt in Bad Nieuweschans, een winkel die volgens gegevens van Superdata over 1.047 m2 wvo beschikt, volledig worden gemoderniseerd zodat ook deze winkel weer helemaal bij de tijd en klaar voor de toekomst is. Eind augustus starten de ombouwwerkzaamheden om dan op woensdag 18 september 2024 daadwerkelijk de 80e Poiesz in Bad Nieuweschans te openen.
“Iedere nieuwe winkel is uiteraard weer een hoogtepunt, maar de opening van de 80e Poiesz-supermarkt is wel heel bijzonder”, aldus Piet Smit, algemeen directeur van Poiesz. Namens de directie laat hij verder weten dat ook de komende periode, naast de onophoudelijke aandacht voor het bestaande winkelbestand, de verdere groei en bloei aandacht blijft krijgen.
“Als er kansen langskomen die onze concurrentiekracht doen toenemen en onze positie versterken, dan zullen we deze kansen blijven pakken! Natuurlijk moet het allemaal wel kunnen, maar er wordt doelgericht geïnvesteerd in de toekomst vanuit het credo ‘in vertrouwen verder bouwen’, aldus Smit. De Coop in Bad Nieuweschans is de achtste winkel die Poiesz in relatief korte tijd heeft weten toe te voegen aan het vestigingennetwerk.
Verwacht wordt dat er uiteindelijk nog meer van de groep kleinere Coops waarvoor geen plaats is binnen Plus bij Poiesz terecht zullen komen. Zo nam Poiesz eerder al Coop-vestigingen over in Onstwedde en Zuidlaren, maar ook een Plus in Rolde.


























